Türkiye'nin İlk Bulut Tabanlı Uzlaştırmacı Yönetim Sistemi
Eski usül dosyalama işlemlerinden ve dosya kaydetme şekillerinden sıkıldıysanız, evraklarınız sürekli kayboluyorsa, taraflarınızda iletişim sıkıntısı çekiyorsanız, ödemeleriniz veya alacaklarınız ve toplantılarınız için günü gününe önceden hatırlatılmak istiyorsanız bu yazılımı kullanmalısınız.
Uzlaştırmacı Yazılımı, Uzlaştırmacı Programı
Uzlaştırmacı yazılımı tamamı ile tecrübeli uzlaştırıcılar, arabulucular ve avukatlar referansı ile geliştirilmiş olup, arabulucuların ofislerinde eski yöntemlerle yapmış olduğu çalışmaları dijital hale getirip işlerini kolaylaştırır.
  • Sistem, bulut tabanlı olması sebebi ile uzlaştırıcılar dosyalarına her zaman her yerden ulaşabilir. Ve dosyalar uzak sunucularda olduğu için dosya kaybı kesinlikle yaşamamaktadırlar.
  • Bu sistem ile artık bilgisayara gerek duymadan her an her yerden cep telefonunuz ile dahi dosyalarınızı hazırlayabilirsiniz.Hazırlamış olduğunuz belgeleri ister anında çıktı alıp taraflara imzalatabilir isterseniz sistem üzerinde saklayabilirsiniz.
  • Hiçbir ekstra programa gerek duymadan(dosya değeri hesaplama, mail gönderimi vb.) her işinizi sistem üzerinden yapabilirsiniz.
  • Taraf ve vekil bilgileri bir defa girmeniz yeterli, daha sonra oluşturacağınız tüm tutanaklarda otomatik olarak bu bilgiler sistem tarafından yazılacaktır.

Detaylı Bilgi için İletişime Geçin!

Yazılım hakkında kafanızda soru işaretleri var ise yada demo talebinde bulunmak için iletişime geçin.
Uzlaşmanın Dijital Tarafı Olun!
Yazılımın Özellikleri Nelerdir?
Icon
Sistem tamamen bulut tabanlıdır
Her an her yerden ulaşabilir, dosyalarınızı hazırlayabilirsiniz.
Icon
Taraf Bilgisinin Saklanması
Bir defa bilgisini girdiğiniz taraflarınızın bilgileri sistemde saklanır ve her oluşturduğunuz tutanakta otomatik çağrılır.
Icon
Ücretlerin Hesaplanması
Hiçbir başka programa gerek duymadan uzlaştırıcı ücretini yönetmeliklere göre sistem otomatik hesaplayıp tutanaklara yazmaktadır.
Icon
Tek Tıkla Belge Oluşturma Kolaylığı
Uzlaştıcılara ait birçok tutanağı anında tek tıkla hazırlayabilir, yazdırabilirsiniz.
Icon
Belgelerin Saklanması
Oluşturmuş olduğunuz tutanakları veya kişisel dosyalarınızı sunucumalarda saklayabilir, kaybolma riskinin önüne geçebilirsiniz.
Icon
Sms&E-Mail Bilgilendirmesi
Taraflara, vekillerine ve uzlaştırıcıya toplantı günlerinden önce hatırlatıcı sms - email gönderimi