Mağaza (Perakende) Takip Sistemi ile Dijital Dünya’da Yerinizi Alın.

Mağaza Takip Sistemi, her büyüklükteki mobilya firmasının işini buluta taşıyıp, verimli hale getirmeye odaklı, bulut (internet) tabanlı yazılımımız ile personelleriniz müşteriyle iletişim halinde iken tabletlerinden kolaylıkla işlemlerini (teklif formu oluşturma, stok kontrolü vb.) yapabilir ve sizler de anında kontrol edebilirsiniz.
img

Teklif Modülü

Hızlı ve kolay teklif oluştururken tekliflerinizdeki tarih ayrıntısı ile müşterilerin takibini yapabilirsiniz. Tekliflerin geçerliliği bitmeden alacağınız bildirimler ile tekliflerin kontrollerini sağlayabileceksiniz.

Depo – Stok Modülü

Depodaki tüm ürün girişleri ve çıkışları, teşhir ürünleri ve daha fazlasını kontrol edebileceksiniz.


Tedarikçi Modülü

Müşterilerinizden siparişlerinizi aldınız bu siparişlerdeki ürünlerin tedarikçi firmalarına kolay bir şekilde, belirlenen zamanda bildirimlerini yapabilecek ve kontrollerini sağlayabileceksiniz.

Müşteri (Cari Kayıt) Modülü

Tüm müşterileriniz sistemde kayıt altında olacaktır. Bu sayede eski müşterilerinizle kolaylıkla iletişim kurabilir ve müşterilerin siparişlerinin kayıtlarını görebilirsiniz, duyuru, kampanya vb. reklam maillerini ve mesajlarını gönderebilirsiniz.

Kasa Modülü

Siparişlerin ödeme tarihlerini, ödemeyi nasıl ve kime yaptığını, hangi müşterinin veya siparişin ne kadar borcu kaldığını kolayca öğrenin. Ayrıca giderlerinizide yazabilir haftalık, aylık, yıllık karlarınızı görebilirsiniz.

Hatırlatıcı Modülü

Ödemeleri size hatırlatmak için geliştirilmiş modülde, ödeme yapılacak veya tahsilat yapılacak müşteri takibinin kolaylaştırılması sağlanmıştır.

Sipariş – Sözleşme Modülü

Teklifleri, hızlıca siparişe dönüştürebilir, teklif vermeden de doğrudan sipariş oluşturup sözleşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri ödemesini nasıl gerçekleştirecek vb. tüm detayları ekleyebileceğiniz sipariş formunu hızlıca hazırlayabilirsiniz.

SSH Modülü

Siparişlerinizin teslimatı zamanda yapılması, teslimatlarda bir hata oluşmaması adına kontrollerinizi sağlayabilirsiniz.


Takvim Modülü

Günlük ,Aylık, Haftalık siparişleriniz kayıt altında tutularak teslimatlarınızın hangi tarihte yapılacağını, ödemeleri vb. tüm bilgilere kolayca kontrol edebilirsiniz.

Güncel Durum Modülü

Siparişlerin tamamlanması, teslimat zamanları, vermiş olduğunuz tekliflerin sürelerini kontrol altında tutabilirsiniz böylece müşteri memnuniyetinizi arttırabilirsiniz.


Personel Performans Modülü

Firmanızda çalışan personelin kontrolü için geliştirilmiş bu modülde, yeni personel oluşturulmak ve tüm bilgilerini takibini sağlayabilirsiniz. Personellerinizin aylık satışlarını raporlayabilir ve kontrol altında tutabilirsiniz.

SMS ve E-Posta Modülü

Her teklifinizi veya siparişinizi müşterilerinize SMS veya E-Posta Yoluyla gönderebilirsiniz.